Telefon
WhatsApp
İnstagram
Havuz Tadilatı

Havuz Tadilatı

Mevcutta var olan havuzunuzdaki sorunları gidermek veya üzerinde çeşitli restorasyonlar yapmak için tadilat işleminizi profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. 

Havuz tadilatları için yaptığımız onarımlardan bazıları;

· Havuz Tadilatları
· Havuz İnşaatı
· Mekanik ve Elektirik Tesisatı Onarımı
· Elektirik ve Aydınlatma Onarımı
· Havuz İç Yüzey Cam Onarımı ve Değişimi
· Havuz İç Yüzey Mozaik Onarımı ve Değişimi
· Havuz İç Yüzey Seramik Onarımı ve Değişimi
· Havuz İç Yüzey Liner Kaplama Onarımı ve Değişimi
· Sızıntı ve Arıza Tespiti
· Borulama Onarımı ve Bakımı

 

Havuz Sistemleri ve Havuz Tadilatlarınız ile ilgili tüm sorularınız için arayın.
0 (555) 045 52 15

 

Havuz İnşaatı

Sıfırdan bir havuz inşaa ettirmek istiyorsanız dilediğiniz tasarımda ve çeşitte havuzu en kısa sürede en yüksek kalitede inşaa edebilmekteyiz.

 

Mekanik ve Elektirik Tesisatı Onarımı


Yüzme havuzu birçok yerde bulunabilen ve özellikle yaz aylarında sürekli kullanılan bir bölümdür. Sürekli kullanıma bağlı olarak, yüzme havuzunun zaman zaman yenilenmesi gerekebilir. Genel olarak yüzme havuzlarının kış, yaz ve ilkbahar aylarında düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Uygun şekilde bakımı yapıldığında, yüzme havuzu uzun süre kullanılabilir. Yüzme havuzunun tasarımı da kullanım ve görünüm açısından oldukça önemlidir. Bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir ekiple çalışmak isteyen kişiler için oldukça önemlidir. Burada Cool havuz her tadilatta olduğu gibi havuz yenileme işini de başarı ile tamamlamıştır.

Elektirik ve Aydınlatma Onarımı

Yüzme Havuzu Bakımı Yüzme havuzu aydınlatma sisteminin birincil görevi güvenli bir ortam yaratmaktır. Bunun sağlanabilmesi için kişilerin lambaların seçiminde ve bu lambaların konumlandırılmasında dikkatli olmaları gerekmektedir. Yüzme havuzu, doğal ışığın yanı sıra aydınlatma sistemi aracılığıyla da yapay ışık almaktadır. Aydınlatma, yalnızca doğal ışık veya yalnızca yapay ışık veya bazen her iki ışık türünün bir kombinasyonu ile sağlanabilir. Aydınlatma ekipmanının bakımı, özellikle aydınlatma sistemi yüzme havuzunun üzerinde olduğunda, zor ve pahalıdır. Bu nedenle LED aydınlatma armatürleri gibi bakım gerektirmeyen seçenekleri kullanmayı düşünebilir ve uzun ömürlü olabilirsiniz. Yüzme havuzu aydınlatma ekipmanları ve bu ekipmanlara güç veren elektrik tesisatları ne kadar iyi olursa olsun can güvenliği için kaçak akım röleleri kullanılmalıdır. Makinenin normal çalışması için iyi bir topraklama gereklidir.

Havuz İç Yüzey Cam / Mozaik / Seramik Onarımı ve Değişimi

Oda yüzeyinde bir kaplama oluşturmak için yatay, kavisli, eğimli ve dikey polyesterin güçlendirilmesi için cam elyaf kullanılarak oluşturulur.

Yüzme havuzu yalıtımının aşağıdaki temel unsurları iyi çözmesi ve buna göre gerekli önleyici tedbirleri alması gerekir. Kısaca bunlar;

Özellikle sistemin yatay titreşimini etkileyebilir,
Sistemin dikey ve yatay yüklerini etkileyebilir,
Termal Genleşme,
Betonun geçirimsizliği,
İçeriden dışarıya/dışarıdan içeriye su basıncıdır.

Havuz İç Yüzey Liner Kaplama Onarımı ve Değişimi

Yüzme havuzları için özel üretilmiş, 1.50 mm kalınlığında, polyester file takviyeli destek, kirlenme önleyici, özel bakım gerektirmez, seçim için çeşitli renkler, yırtılmaz, esnek ve kesinlikle sızdırmaz, kalın tip, dayanıklı, profesyonel Yüzme havuzu pvc membranı Alman Renolit Alkorplan markası dünyanın lider markası ve Türkiye’de bu fonksiyona sahip tek markadır. Dünya çapında binlerce otel ve tesiste Renolit Alkorplan kapsamındaki yüzme havuzları bulunmaktadır.

Havuz Sızıntı ve Arıza Tespiti

Eskiden villa tarzı bir binada havuz vardı, şimdi yeni yapılan bir binanın bahçesinde havuz var ama havuza hasretle bakarsanız elbette çeşitli sorunlar var. Havuzlu evlerde sık görülen bir problem havuzlardaki suyun azalmasıdır. Sular azalmaya başladığında havuz ilk başta küçük bir sorun gibi görünse de bakım ihmal edilirse büyük sorunlara neden olabilir. Bu problemlerin mevsimi, havuzun açık veya kapalı olması, arızaların tespiti için çok önemlidir.

Havuz Borulama Onarımı ve Bakımı

Günümüzde hepimizin bildiği gibi yüzme havuzları birçok farklı yaşam alanında kullanılmaktadır. Aynı anda birçok misafiri ağırlayabilen havuz tesislerinden bahçe önü havuzlarına veya özel villalara kadar çok çeşitli havuzlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bakımdan havuz bakımı konusu oldukça önemli bir konu haline gelmiştir.

Önceki
Havuz Bakımı
Sonraki
Havuz Kimyasal İhtiyaçları

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM